Temperamenty a emocje (nasze i dzieci) - Spotkanie z doradcą rodziny Kingą Żak

Klub Rodzica w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu zaprasza na spotkanie dla rodziców: Temperamenty a emocje (nasze i dzieci).

Każdy z nas jest inny. W nieco inny sposób odbiera świat, doświadcza go, inaczej przeżywa i wyraża emocje. Znajomość temperamentów w rodzinie pomoże nam w dobrej, życzliwej komunikacji i budowaniu dobrych relacji.

Z jakimi umiejętnościami wyjdziesz ze spotkania:

- znajomością swoich cech temperamentu oraz świadomością jak je wykorzystać do budowania relacji z dzieckiem

- znajomością cech dziecka (umiejętnością określenia cech reszty dzieci) i poczuciem, że lepiej rozumiem moje dziecko i jego potrzeby

- świadomością jak dane cechy temperamentu ze sobą współgrają i co możesz zrobić, żeby życie w Twojej rodzinie było bardziej spokojne i radosne

Zajęcia bezpłatne.

Zapisy obowiązkowe w bibliotece: tel. 71 777 99 44 wew. 1 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kiedy: 19 Lut 2019, 17:00

Gdzie: Filia nr 11