MEDIATEKA

FILIA nr 58 MBP we Wrocławiu
Plac Teatralny 5
50-051 Wrocław
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zadzwoń do nas:
713471268
713471282

  

ZAPRASZAMY

poniedziałek 10–18
wtorek 10–18
środa nieczynne
czwartek 10–18
piątek 10–18
sobota nieczynne

Trezor – wrzutnia całodobowa


17 czerwca zapraszamy do udziału w mobilnej grze miejskiej „Dziwoludy” organizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną. Fabuła gry oparta jest na motywach książki wrocławskiego pisarza Krzysztofa Piskorskiego pod tytułem „Poczet dziwów miejskich”. Jeśli lubisz dobrą zabawę i preferujesz aktywne spędzanie wolnego czasu to „Dziwoludy” będą idealną propozycją na niedzielne popołudnie. Po zakończeniu gry zapraszamy na spotkanie z Krzysztofem Piskorskim, które odbędzie się w Mediatece o godzinie 17.30. Dołącz do wydarzenia na FB. Do gry zaprasza MBP: Filia nr 7, Filia nr 23, CI Przejście oraz Mediateka.

 Miasto opanowały Dziwoludy – fantastyczne stwory, zamieszkujące Wrocław od setek lat. Większość z nich jest niegroźna, jednak ostatnio coś się stało – ich Boss zaginął. Bez niego Dziwoludy czują się zagubione. Jan Miciński, przyjaciel Dziwoludów, nie może się tym zająć. Zadaniem gracza będzie pomoc Dziwoludom i odnalezienie Bossa stworów. Wędrując ulicami Wrocławia gracze poznają również wrocławskie legendy.

Gra miejska dla dorosłych, punkt startu: przed wejściem do Mediateki. Zagrać można na smartfonie lub tablecie z systemem Android lub IOS, zainstalowaną bezpłatną aplikacją Action Track, włączoną lokalizacją i dostępem do internetu. Przejście trasy zajmuje ok. 2 godzin. Warto zadbać o wygodne buty, nakrycie głowy, wodę i powerbank. Udział w grze jest bezpłatny. 

Dziwoludy plakat

 

 

 

Newsletter MBP

captcha 
Regulamin
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.

About Mediateka in English

Początek strony