MEDIATEKA

FILIA nr 58 MBP we Wrocławiu
Plac Teatralny 5
50-051 Wrocław
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zadzwoń do nas:
713471268
713471282

  

ZAPRASZAMY

poniedziałek 10–18
wtorek 10–18
środa nieczynne
czwartek 10–18
piątek 10–18
sobota nieczynne

Trezor – wrzutnia całodobowa


Miejska Biblioteka Publiczna oraz Dni Fantastyki zapraszają do udziału w grze miejskiej „Ksenobójcy”, która odbędzie się 30 czerwca. Fabuła opiera się na motywach „Gry Endera” Orsona Scotta Carda. Wciel się w rolę ucznia Szkoły Bojowej. Na Twoich barkach spocznie odpowiedzialność za ocalenie Ziemi w obliczu nadchodzącej wojny z Formidami. Przybysze z innej galaktyki kiedyś już niemal zniszczyli naszą planetę. Czy tym razem również uda się ich pokonać? Jak walczyć z gatunkiem, którego przedstawiciele nie są chyba nawet zdolni do porozumiewania się? Czy zagłada którejś ze stron konfliktu to jedyne wyście z sytuacji? Zróżnicowane zadania, liczne ścieżki fabularne i zakończenia zależne od decyzji gracza gwarantują dobrą zabawę nie tylko fanom fantastyki. 

Wśród upominków dla graczy znajdują się między innymi bilety wstępu na trzeci dzień festiwalu Dni Fantastyki!

Start: Fontanna Krasnali przy pl. Teatralnym 30 czerwca o godz. 16.00. Potrzebny będzie smartfon lub tablet z dostępem do internetu i zainstalowaną bezpłatną aplikacją Action Track. Udział w grze jest darmowy.
Gra będzie dostępna przez następne miesiące, jednak tylko w trakcie premierowej rozgrywki gracze mają szansę na zdobycie upominków.
Autorką grafiki jest Varvara Tokareva.

Ksenobojcy plakat

Newsletter MBP

captcha 
Regulamin
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.

About Mediateka in English

Początek strony