Szczegółowe informacje o majowych imprezach w MultiCentrum w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (Oferta rodzinna maj 2018.doc)Oferta rodzinna maj 2018.doc710 kB

Mobilny Mural to instalacja artystyczna zainspirowana bajkami Erny Rosenstein. W ramach warsztatów w MultiCentrum Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu wybrane elementy pochodzące ze świata surrealistycznych bajek Erny Rosenstein zostały opracowane plastycznie i muzycznie. Elementy te, połączone w formę mobilnego muralu, będą prezentowane podczas festiwalu Musica Polonica Nova w foyer Narodowego Forum Muzyki. Wybrane grafiki przy dotknięciu będą wydawały dźwięki. Mural można potraktować jako wielki instrument!

Zapisy na warsztaty w MultiCentrum – dla klas szkolnych wszystkich poziomów edukacji, od pierwszej klasy szkoły podstawowej, na rok szkolny 2017/2018 – kontynuujemy w dniu 21 lutego (środa) od godziny 8.15; w dniu 21 lutego (środa) od godziny 8.15 do 13.45 (wyjątkowo w tym dniu). Zgłoszone przez nauczycieli klasy będą zapisywane na trzy kolejne miesiące: kwiecień, maj i czerwiec. Prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny do MultiCentrum: 71 364 69 66. Dzieci i rodziców z grup przedszkolnych i z klas zapraszamy na sobotnie oferty rodzinne realizowane w drugą i czwartą sobotę każdego miesiąca. Szczegółowe informacje zamieszczamy sukcesywnie.

Wychodząc na przeciw potrzebom ze strony Nauczycieli, MultiCentrum przygotowało tematyczne zestawienia związane z edukacją czytelniczą (tematy inspirowane literaturą), edukacją regionalną (poświęcone przede wszystkim historii Wrocławia) oraz wybór tematów powiązanych z wybranymi świętami kalendarzowymi. Wszystkie zestawienia są dostępne w menu z prawej strony.

 

Początek strony