Informujemy, że 12 października 2018 r. MultiCentrum będzie wyjątkowo nieczynne.

Zachęcamy do skorzystania z nowej oferty tematów dla grup szkolnych dotyczących m.in. programowania i niepodległości. Szczegóły w zakładkach tematycznych. 

Twórcze spędzanie czasu w gronie najbliższych? Nie ma nic lepszego. Zapraszamy na sobotnie spotkania w Rodzinnym Klubie Konstruktora. 

Zapisy na warsztaty w MultiCentrum – dla klas szkolnych wszystkich poziomów edukacji, od pierwszej klasy szkoły podstawowej, na rok szkolny 2018/2019, które kontynuujemy w dniu 7 listopada (środa) od godziny 8.15. Zgłoszone przez nauczycieli klasy będą zapisywane na trzy miesiące: grudzień, styczeń i luty. Szkoły uczestniczące w projekcie „Szkoła w mieście” mają możliwość zapisu na cały rok szkolny – tu prosimy o kontakt z koordynatorem reprezentującym daną placówkę edukacyjną. W sprawie zapisów prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny do MultiCentrum: 71 364 69 66. Rodziców z dziećmi w wieku przedszkolnym od 5 roku życia zapraszamy na sobotnie oferty rodzinne realizowane w drugą i czwartą sobotę każdego miesiąca. Szczegółowe informacje o przygotowanych ofertach dostosowanych do obecności w MultiCentrum dzieci młodszych zamieszczamy sukcesywnie.

Mobilny Mural to instalacja artystyczna zainspirowana bajkami Erny Rosenstein. W ramach warsztatów w MultiCentrum Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu wybrane elementy pochodzące ze świata surrealistycznych bajek Erny Rosenstein zostały opracowane plastycznie i muzycznie. Elementy te, połączone w formę mobilnego muralu, będą prezentowane podczas festiwalu Musica Polonica Nova w foyer Narodowego Forum Muzyki. Wybrane grafiki przy dotknięciu będą wydawały dźwięki. Mural można potraktować jako wielki instrument!

Początek strony