Zapisy na warsztaty w MultiCentrum – dla klas szkolnych wszystkich poziomów edukacji, od pierwszej klasy szkoły podstawowej, na rok szkolny 2018/2019 – rozpoczniemy w dniu 27 sierpnia (poniedziałek) od godziny 8.15. Zgłoszone przez nauczycieli klasy będą zapisywane na trzy miesiące: wrzesień, październik i listopad. Szkoły uczestniczące w projekcie „Szkoła w mieście” mają możliwość zapisu na cały rok szkolny – tu prosimy o kontakt z koordynatorem reprezentującym daną placówkę edukacyjną. W sprawie zapisów prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny do MultiCentrum: 71 364 69 66. Dzieci i rodziców z grup przedszkolnych i z klas „0” zapraszamy na sobotnie oferty rodzinne realizowane w 2. i 4. sobotę każdego miesiąca. Szczegółowe informacje zamieszczamy sukcesywnie.

Zapraszamy grupy zorganizowane półkolonijne, spędzające wakacje we Wrocławiu, oraz rodziny z dziećmi do MultiCentrum. Szczegółowe informacje o wakacyjnej ofercie w załączniku w dalszej części wpisu. Zapisy telefoniczne dla organizatorów półkolonii uruchamiamy 13 czerwca o godziny 8.15 (tel. 71 364 69 66). Zapraszamy!

{attachments}

Mobilny Mural to instalacja artystyczna zainspirowana bajkami Erny Rosenstein. W ramach warsztatów w MultiCentrum Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu wybrane elementy pochodzące ze świata surrealistycznych bajek Erny Rosenstein zostały opracowane plastycznie i muzycznie. Elementy te, połączone w formę mobilnego muralu, będą prezentowane podczas festiwalu Musica Polonica Nova w foyer Narodowego Forum Muzyki. Wybrane grafiki przy dotknięciu będą wydawały dźwięki. Mural można potraktować jako wielki instrument!

Wychodząc na przeciw potrzebom ze strony Nauczycieli, MultiCentrum przygotowało tematyczne zestawienia związane z edukacją czytelniczą (tematy inspirowane literaturą), edukacją regionalną (poświęcone przede wszystkim historii Wrocławia) oraz wybór tematów powiązanych z wybranymi świętami kalendarzowymi. Wszystkie zestawienia są dostępne w menu z prawej strony.

 

Początek strony