W roku 2019 stworzony został nowy Regulamin korzystania z MultiCentrum. W związku z tym zaktualizowane zostały treści dokumentów takich jak: Zgoda opiekuna, Karta uczestnictwa oraz Cennik opłat. Zachęcamy do zapoznania się z ich treścią i do pobierania. Wszystkie dokumenty znajdują się w załączniku.

Zapisy na zajęcia ruszają w czwartek, 23 stycznia 2020 r., tylko telefonicznie: 71 364 69 66. O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń – będą przyjmowane do wyczerpania miejsc. Na zajęcia „Konstruuj, burz i twórz” nie obowiązują zapisy, wstęp wolny.

Szanowni Państwo,

z dniem 01 stycznia 2020 roku zmieniły się zasady dotyczące wystawiania faktur do paragonów.

Jeżeli uczestnik zajęć będzie życzył sobie fakturę do paragonu i faktura ta miałaby być wystawiona na firmę (instytucję, szkołę,gminę, itp.), czyli podmioty prowadzące działalność gospodarczą, konieczne jest wpisanie numeru NIP tego nabywcy na paragonie. Bez NIP-unie będzie możliwe uzyskanie faktury.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą styczniową ofertą rodzinną!

Zapisy do MultiCentrum na marzec i kwiecień 2020 ruszają 22 stycznia (środa) 2020 r.. od godziny 8.30. Prosimy o kontakt telefoniczny: 71 364 69 66. Serdecznie zapraszamy klasy wszystkich poziomów! Odpłatność za uczestnictwo w zajęciach wynosi: 5 zł od Ucznia. Oferta MultiCentrum jest także realizowana w ramach projektu SZKOŁA W MIEŚCIE.

Zapraszamy do zapoznani się z naszą grudniową ofertą rodzinną! 

Informujemy, że 16 listopada 2019 r. Klub Konstruktora się nie odbędzie. Obowiązuje tylko oferta na zapisy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą rodzinną na listopad! 

26 października zapraszamy do MultiCentrum na HALLOWEEN’owe warsztaty animacji poklatkowej. Wykorzystamy nowe technologie, klocki K’nex oraz inne przydatne materiały do stworzenia straaaaaaasznie fajnych animacji z okazji HALLOWEEN. Pokażemy wam również edukacyjne gry i aplikacje w Halloween’owym klimacie. Zapisy od 17 października 2019 r.

Zapisy do MultiCentrum na grudzień, styczeń i luty ruszają 6 listopada (środa) 2019r. od godziny 8.30. Prosimy o kontakt telefoniczny: 71 364 69 66. Serdecznie zapraszamy klasy wszystkich poziomów! Odpłatność za uczestnictwo w zajęciach wynosi: 5 zł od Ucznia. Oferta MultiCentrum jest także realizowana w ramach projektu SZKOŁA W MIEŚCIE.

Początek strony