W roku 2019 stworzony został nowy Regulamin korzystania z MultiCentrum. W związku z tym zaktualizowane zostały treści dokumentów takich jak: Zgoda opiekuna, Karta uczestnictwa oraz Cennik opłat. Zachęcamy do zapoznania się z ich treścią i do pobierania. Wszystkie dokumenty znajdują się w załączniku.

Zapraszamy do zapoznania się z sobotnią ofertą rodzinną na marzec. Zapisy ruszyły!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą rodzinną na luty 2020 r.

Szanowni Państwo,

z dniem 01 stycznia 2020 roku zmieniły się zasady dotyczące wystawiania faktur do paragonów.

Jeżeli uczestnik zajęć będzie życzył sobie fakturę do paragonu i faktura ta miałaby być wystawiona na firmę (instytucję, szkołę,gminę, itp.), czyli podmioty prowadzące działalność gospodarczą, konieczne jest wpisanie numeru NIP tego nabywcy na paragonie. Bez NIP-unie będzie możliwe uzyskanie faktury.

Zapisy do MultiCentrum na marzec i kwiecień 2020 ruszają 22 stycznia (środa) 2020 r.. od godziny 8.30. Prosimy o kontakt telefoniczny: 71 364 69 66. Serdecznie zapraszamy klasy wszystkich poziomów! Odpłatność za uczestnictwo w zajęciach wynosi: 5 zł od Ucznia. Oferta MultiCentrum jest także realizowana w ramach projektu SZKOŁA W MIEŚCIE.

Zapisy do MultiCentrum na grudzień, styczeń i luty ruszają 6 listopada (środa) 2019r. od godziny 8.30. Prosimy o kontakt telefoniczny: 71 364 69 66. Serdecznie zapraszamy klasy wszystkich poziomów! Odpłatność za uczestnictwo w zajęciach wynosi: 5 zł od Ucznia. Oferta MultiCentrum jest także realizowana w ramach projektu SZKOŁA W MIEŚCIE.

Zapisy do MultiCentrum na nowy rok szkolny 2019/2020 rozpoczynamy 26 sierpnia (poniedziałek) 2019 r. od godziny 8.15. Prosimy o kontakt telefoniczny: 71 364 69 66. Serdecznie zapraszamy!

27 lutego w MultiCentrum odbył się finał projektu „3D – DRUKUJ DOTKNIJ DOŚWIADCZAJ” z udziałem wyjątkowych gości – dzieci z Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 13 dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących im. M. Grzegorzewskiej we Wrocławiu wraz z Rodzicami i Nauczycielami, pod opieką Pani Dyrektor Teresy Majeran i bibliotekarki, Pani Marii Szulc. Tego dnia nasi goście po raz pierwszy mogli dotknąć i doświadczyć gry memory wydrukowanej na drukarce 3D, którą otrzymaliśmy w ramach wygranego projektu w konkursie „Fajny Granty T-Mobile 2018”. Zarówno dzieci, jak i dorośli z dużym entuzjazmem i zaangażowaniem odkrywali kolejne płytki z wizerunkami zwierząt, wsłuchując się w odgłosy, jakie wydają. Nasi goście docenili również możliwość udziału dzieci niewidomych w ofercie kulturalnej Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Projekt 3D – DRUKUJ DOTKNIJ DOŚWIADCZAJ, w którym tworzymy drukowane na drukarce 3D dźwiękowe memory dla dzieci z dysfunkcjami wzroku, trwa w najlepsze. Odbyło się już pięć warsztatów graficzno-dźwiękowych z udziałem dzieci i młodzieży z wrocławskich szkół podstawowych i gimnazjów. Uczestnicy słuchają, nagrywają, projektują, bawią się grafiką i dźwiękiem, otwierają umysły na nowe doznania estetyczne; słowem - praca wre!

Projekt realizowany w ramach konkursu Fajne Granty T-Mobile i CoderDojo.

„3D – DRUKUJ DOTKNIJ DOŚWIADCZAJ” to projekt, dzięki któremu MultiCentrum wzbogaciło się o drukarkę 3D firmy Skriware w ramach programu grantowego Fajne Granty T-Mobile i CoderDojo.
Nasz pomysł polega na wykorzystaniu druku 3D do stworzenia dotykowo-dźwiękowej gry pamięciowej typu „memory” dla dzieci niewidomych i niedowidzących, inspirowanej motywami zwierząt obecnymi w muzyce historycznej i współczesnej. To wpłynie na charakter multisensorycznego doświadczenia w naszych działaniach.

Początek strony