Centrum Innowacji PRZEJŚCIE

Filia nr 13 MBP we Wrocławiu
ul. Świdnicka 19
50-066 Wrocław


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 71 798 64 99

ZAPRASZAMY

 

poniedziałek 10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 10–15

Od 5 stycznia 2019 roku CI Przejście będzie czynne w soboty w godz. 10.00-15.00.

Na półkach Centrum Innowacji Przejście pojawiły się anglojęzyczne nowości z zakresu programowania, marketingu w mediach społecznościowych oraz z informatyki. Wśród nich znalazły się takie tytuły jak „Crushing it!”, „One Million Followers”, „The Big Nine” oraz „The Self-Taught Programmer”. Bardzo dziękujemy firmie LiveChat  za podarowane pozycje.

CI Przejście wraz z CoderDojo i Studenckim Kołem Naukowym Urbanistyki CARDO zaprasza na cykliczne warsztaty dla dzieci i młodzieży w ramach projektu Wydrukowany Wrocław. Interesujesz się grafiką 3D i kochasz Wrocław? Zapisz się i dołącz do wirtualnej podróży po Wrocławiu, w trakcie której nasi Edukatorzy pokażą Ci najciekawsze zabytki i przybliżą ich historię. Aby było jeszcze ciekawiej zmniejszymy i odwzorujemy wybrane budynki, żeby potem umieścić je na makiecie.

W sierpniu zapraszamy na przyspieszone kursy programowania z Ligą Niezwykłych Umysłów! Do wyboru SQL (poziom podstawowy i zaawansowany) Python (poziom podstawowy).

Miło nam poinformować, że rozpoczynamy współpracę z firmą Arta Tech, dzięki której od 17 czerwca 2019 r. będziecie mogli wypożyczyć e-czytniki inkBOOK w CI Przejście!

19 marca 2019 r. startujemy z kolejnym cyklem zajęć SQL – poziom zaawansowany. Kurs obejmuje 6 dwugodzinnych spotkań w dniach 19.03.2019-09.04.2019 r. (wtorki). Obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegóły...

Grupy zorganizowane z wrocławskich szkół zapraszamy na zajęcia z wykorzystaniem nowych technologii w ramach oferty edukacyjnej. Przyjmujemy zapisy na warsztaty realizowane w marcu i kwietniu. Obowiązują zapisy telefoniczne: tel. 71 798 64 99. Szczegóły... 

Zapraszamy na podstawowy kurs SQL!  Koszt: 129 zł. Obowiązują zapisy. 

Zapraszamy na kurs Python – podstawy, który poprowadzi Liga Niezwykłych Umysłów! Startujemy 28 marca! Zgłoszenia prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga, uwaga! Jeśli czujecie głód dobrego filmu, to mamy dla Was dobrą wiadomość. W Przejściu możecie już wypożyczać hity filmowe Blu-Ray, 3D i 4K. Czyli pozostajemy w kręgu nowych technologii!

Zapraszamy na warsztaty programowania: JavaScript oraz HTML i CSS! Ograniczona ilość miejsc – obowiązują zapisy! Zgłoszenia przyjmowane w CI Przejście lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu należy podać rodzaj kursu, datę i godzinę, imię, nazwisko, nr telefonu, nr karty bibliotecznej. Potwierdzenie uczestnictwa – mail zwrotny. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dostarczenie wypełnionej deklaracji, która jest dostępna, wraz z regulaminem, na tej stronie

Newsletter MBP

captcha 
Regulamin
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.

Początek strony