Centrum Innowacji PRZEJŚCIE

Filia nr 13 MBP we Wrocławiu
ul. Świdnicka 19
50-066 Wrocław


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 71 798 64 99

ZAPRASZAMY

 

poniedziałek 10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 10–15

Od 5 stycznia 2019 roku CI Przejście będzie czynne w soboty w godz. 10.00-15.00.

Komputer, Internet, aplikacje... Trudno to czasem opanować! Dlatego zapraszamy na konsultacje z Wrocławskimi Wolontariuszami IT! Sprawdźcie, gdzie dyżurują! 

Od 19 października Wrocławski Wolontariusz IT będzie dyżurował w Centrum Innowacji Przejście (ul. Świdnicka 19) również w soboty! Zapraszamy na dyżur Julii, która będzie u nas w godzinach 13.00-15.00.

Jak działają języki programowania? Czym jest API? Czym zajmuje się QA? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź podczas interaktywnych warsztatów „Zrozumieć IT”.

Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat! Na naszych warsztaty potwory i inne stwory wyjdą z Twojego smartfona. Strach się bać!

Mało kto wie, że pierwszy język programowania stworzyła kobieta. Była to XIX wieczna uczona Ada Lovelace.
My wiemy i wierzymy w dziewczyny! Dlatego te zajęcia są tylko dla nich! Podczas zajęć uczestniczki nie tylko nauczą się podstaw programowania i kompetencji cyfrowych, ale także stworzą więź z innymi dziewczynami oraz poznają kobiety branży IT. Będziemy wspierać dziewczyny w ich rozwoju w dziedzinie nowych technologii oraz wzmacniać ich wiarę w siebie. Udowodnimy im, że wszystko jest możliwe!

Uniwersalność programu Microsoft Excel sprawia, że jest to niezbędne narzędzie w księgowości, kadrach, dziale zamówień, sprzedaży, zakupów, dziale analiz i controllingu. Jeśli Twoja praca wymaga obsługi tego programu ale nie czujesz się w tym specjalistą, myślisz nad poszerzeniem swoich umiejętności, zapraszamy na „SOBOTĘ Z EXCELEM”. Wstęp wolny. Odbiorcy: 18+. Kiedy? 26 października 2019 r., godz. 10.00-15.00.

Jak działają języki programowania? Czym jest API? Czym zajmuje się QA? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź podczas interaktywnych warsztatów „Zrozumieć IT”.

Grupy zorganizowane z wrocławskich szkół zapraszamy na zajęcia z wykorzystaniem nowych technologii w ramach oferty edukacyjnej.

Chcesz wiedzieć, jak efektywnie uczyć się, jak zaplanować naukę i osiągnąć sukces? Zapraszamy na bezpłatne, interaktywne warsztaty „Ty kontra MÓZG”.

Newsletter MBP

captcha 
Regulamin
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.

Początek strony