Centrum Innowacji PRZEJŚCIE

Filia nr 13 MBP we Wrocławiu
ul. Świdnicka 19
50-066 Wrocław


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 71 798 64 99

ZAPRASZAMY

 

poniedziałek 10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 10–15

Od 5 stycznia 2019 roku CI Przejście będzie czynne w soboty w godz. 10.00-15.00.

KBG konferencja prasowa

Zapraszamy na konferencję prasową, rozpoczynającą program „Kultura bez granic”, realizowany przez młodzieżową grupę ART JTM wraz z partnerami.

Aplikacje, oprogramowanie, internet... Można mieć z nimi sporo problemów! Ale Wrocławscy Wolontariusze IT chętnie pomogą! Sprawdźcie, gdzie i o której godzinie dyżurują w tym tygodniu.

Elektronika, Raspberry Pi, Arduino, ESP8266, Python, C++ oraz WiFi... to wcale nie jest takie trudne! W bardzo podstawowym stopniu skorzystamy z tych elementów, aby zbudować własne IoT. Czym będziemy się zajmować: załączymy lampkę przez sieć, zbierzemy bazę pomiarów temperatury oraz sprawdzimy, czy nasz dom jest bezpieczny. Możliwość udziału bez wcześniejszego przygotowania. Wymagany sprzęt – laptop. Czas trwania: 4 godziny. Zapraszamy 27 kwietnia 2019 r., w godz. 10.00-14.00. Ograniczona ilość miejsc, zgłoszenia przyjmowane mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Podczas spotkania, które odbędzie się 25 kwietnia 2019 r., o godz. 17.00, spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czym jest IoT. Pokażemy, z jakich podobszarów technologicznych składa się internet rzeczy. Opowiemy trochę o komunikacji „maszyna do maszyny” oraz technologiach z jakich korzysta się podczas realizacji takiego połączenia. Przedstawimy przykładowe zastosowania – od małych opasek sportowych po aplikacje dla miast. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Chcesz nauczyć się tworzenia wizualizacji w Blenderze? Zapraszamy na kurs do Centrum Innowacji Przejście. Prowadzenie: Szymon Styrczula - grafik 3D z wieloletnim doświadczeniem w branży gier mobilnych i wizualizacji architektonicznych.
Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w wiadomości proszę podać nazwisko, nr telefonu oraz nr karty MBP).

Jak wygląda droga książki od pisarza do czytelnika? Jak dobrze wypromować książkę? Z kim należy zawrzeć porozumienia? I o czym nie można zapomnieć wydając publikację? Na te i wiele innych pytań odpowie Krzysztof Pławecki – autor książki pt.„Niekrólewska wyprawa”, którą samodzielnie wydał i wypromował. Na zajęcia z zakresu planowania kariery zapraszamy młodzież licealną oraz uczniów 7-8 kl. Szkół Podstawowych. Zapisy tel.: tel. 71 798 64 99.

Średniowieczne zdobnictwo książkowe w postaci ozdobnych linii i inicjałów oraz bardziej skomplikowanych wzorów i miniatur zachwyca niezmiennie kunsztem i precyzją wykonania, głębokością i świeżością barw. Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich zapraszamy na niezwykłą wystawę miniatur wykonanych przez Barbarę Bodziony, miniaturzystę i kaligrafa oraz jej uczniów i przyjaciół. Zapraszamy na wystawę, która powstała z miłości do starych ksiąg. Wydarzenie realizowane w ramach Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich.

19 marca 2019 r. startujemy z kolejnym cyklem zajęć SQL – poziom zaawansowany. Kurs obejmuje 6 dwugodzinnych spotkań w dniach 19.03.2019-09.04.2019 r. (wtorki). Obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegóły...

Grupy zorganizowane z wrocławskich szkół zapraszamy na zajęcia z wykorzystaniem nowych technologii w ramach oferty edukacyjnej. Przyjmujemy zapisy na warsztaty realizowane w marcu i kwietniu. Obowiązują zapisy telefoniczne: tel. 71 798 64 99. Szczegóły... 

Zapraszamy na podstawowy kurs SQL!  Koszt: 129 zł. Obowiązują zapisy. 

Newsletter MBP

captcha 
Regulamin
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.

Początek strony