Centrum Innowacji PRZEJŚCIE

Filia nr 13 MBP we Wrocławiu
ul. Świdnicka 19
50-066 Wrocław


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 71 798 64 99

ZAPRASZAMY

 

poniedziałek 10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 10–15

Od 5 stycznia 2019 roku CI Przejście będzie czynne w soboty w godz. 10.00-15.00.

21 września 2019 r. Miejska Biblioteka Publiczna będzie gościć w Kinie Nowe Horyzonty. Tego dnia, w ramach 6. Międzynarodowego Festiwalu Kino Dzieci pod hasłem „Z nosem w książkach”, na dużym ekranie ożyją ulubieni bohaterowie klasyki i najnowszej literatury dla dzieci.  A my, w przestrzeni kina, zaprezentujemy Wam Wybornik Literacki – narzędzie, które ma służyć pomocą w wyborze książek dopasowanych do wieku (0-5 lat, 6-8 lat, 9-11 lat, 12-15 lat) oraz wybranego przez czytelnika tematu.

Jeśli chcesz poznać escape room „od kuchni”, rozpracować zagadki w pokojach a także stworzyć własny scenariusz pokoju, to ten projekt jest właśnie dla Ciebie!

TawJS 2.1

Zapraszamy na spotkanie i rozmowę, której tematem będą nowe technologie. Omówimy szanse i zagrożenia wynikające z ciągłego rozwoju technologii. Podejmiemy wspólną dyskusję, która jest mianownikiem wszystkich naszych spotkań realizowanych w ramach projektu Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Serdecznie zapraszamy Seniorów na niesamowitą przygodę w wirtualnym świecie w ramach akcji „60+ Kultura”. Opowiemy o tym, czym jest VR, jak działa i dlaczego oszukuje... nasz mózg. Każdy uczestnik będzie miał okazję przekonać się na własnej skórze, jak szybko zaciera się granica między światem wirtualnym a realnym.

Gra na podstawie opowiadania Tamary Chorążyczewskiej „Kryminał bardzo ekonomiczny” realizowana w partnerstwie z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu i Akademią Wojsk Lądowych w ramach wydarzenia: Poligon Naukowy/ Park Wiedzy/ Dolnośląski Festiwal Nauki.

Start: 14 września 2019, godz. 11.00, Centrum Innowacji Przejście, ul. Świdnicka 19.

Rozdanie nagród: 14 września 2019 r., godz. 14.00

Centrum Innowacji Przejście wraz Ligą Niezwykłych Umysłów zapraszają na nowy cykl zajęć z programowania dla dorosłych.

„Czerwona fala” – to tytuł wystawy fotografii Igi Gorgolik, uczennicy Wrocławskiej Szkoły Fotografii WSF AFA, która kocha podróże i stale łączy tę pasję z fotografią. Tym razem prezentuje prace będące wspomnieniem lata... Wystawę można oglądać w CI Przejście od 9 do 22 września. Na wernisaż zapraszamy 9 września 2019 r. o godz. 17.00.

lego scrum na www

Chcesz dowiedzieć się jak pracują programiści? Na warsztatach LEGO Scrum będziesz miał okazję tego doświadczyć budując z innymi miasteczko programistów z klocków LEGO.

Newsletter MBP

captcha 
Regulamin
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.

Początek strony