Centrum Innowacji PRZEJŚCIE

Filia nr 13 MBP we Wrocławiu
ul. Świdnicka 19
50-066 Wrocław


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 71 798 64 99

ZAPRASZAMY

 

poniedziałek 10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 10–15

Od 5 stycznia 2019 roku CI Przejście będzie czynne w soboty w godz. 10.00-15.00.

Wrocławska Koperta Życia. Dla seniorów, osób starszych, samotnych, przewlekle chorych oraz niepełnosprawnych. Od dziś można ją bezpłatnie odbierać w CI Przejście. A wkrótce również w innych filiach MBP!

 

koperta

 

Informacje zawarte w kopertach mogą uratować życie, ponieważ zawierają podstawowe dane, które są potrzebne w trakcie udzielania pomocy. Koperty, zawierające szczegółowe informacje dotyczące stanu zdrowia, które mogą być wykorzystane przez służby medyczne i tym samym pozwolić na skrócenie czasu ich reakcji w trakcie udzielania pomocy pacjentowi, umieszcza się w miejscu ogólnodostępnym – np. na lodówce.

W skład „Wrocławskiej Koperty Życia” wchodzą: karta informacyjna przeznaczona do uzupełnienia, magnes lub naklejka na lodówkę z logo projektu oraz worek foliowy, w który można schować wypełnioną ankietę. W karcie wpisujemy informacje dotyczące m.in. grupy krwi, danych osobowych, numerów telefonów do osób najbliższych, przebytych chorób, alergii, uczuleń, przyjmowanych leków, lekarza pierwszego kontaktu czy numerów telefonów alarmowych.

Karta informacyjna jest ważna przez rok lub do momentu zmiany sytuacji zdrowotnej. W każdym momencie kartę można pobrać także w wersji elektronicznej ze strony internetowej MOPS we Wrocławiu (www.mops.wroclaw.pl) i następnie ponownie ją wypełnić.

 

Newsletter MBP

captcha 
Regulamin
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.

Początek strony