Centrum Innowacji PRZEJŚCIE

Filia nr 13 MBP we Wrocławiu
ul. Świdnicka 19
50-066 Wrocław


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 71 798 64 99

ZAPRASZAMY

 

poniedziałek 10–19
wtorek 10–19
środa 12–16
czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 12–18

Zapraszamy na zajęcia dla dzieci w wieku 8-14 lat, które dotyczyć będą programowania i elektroniki. Zajęcia poprowadzą edukatorzy Fundacji CoderDojo

Fundacja CoderDojo

Fundacja działa na rzecz popularyzacji nauki programowania i nowych technologii. Prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży, szkoli mentorów do pracy z młodymi adeptami i bierze aktywny udział w inicjatywach, konferencjach i programach mających na celu popularyzację umiejętności cyfrowych. Czynnie włącza się w organizację i koordynację Europejskiego Tygodnia Kodowania. Edukatorzy:

1.Ania Mizerska - Od 2013 roku uczy dzieci i młodzież programowania. W ramach działalności fundacji CoderDojo pomaga młodym adeptom kodowania w realizacji ich własnych projektów. Ponadto prowadzi i przygotowuje szkolenia dla nauczycieli. Programowanie to jej pasja, którą uwielbia zarażać młodych ludzi.

2.Radek Jackowski - Programuje i psuje komputery od dziecka. Od 12 lat robi to zawodowo. W wolnych chwilach buduje roboty, tworzy aplikacje albo zdobywa kolejne certyfikaty. Na poważnie w .NET, dla zabawy w Arduino. W CoderDojo od 2 lat.

3.Paweł Borkowski - kochał się jeszcze w ZX Spectrum. Studiował elektronikę i dalej lubi zaglądać do środka urządzeń. Obecnie programista. Pomaga chętnym młodym ninja w CD jak może.

4.Bartłomiej Kulpa - Od 2016 koordynator Wrocławskiego Coder Dojo. Pasjonat nowych technologii i wolontariatu, technologiczny samouk. Prywatnie Tester Oprogramowania.

dioda

 

Termin: 6.10. 2018 r.
Godz: 12.00-14.00
Koszt zajęć: 10 zł/os
Wymagany własny sprzęt/laptop – dostęp do internetu zapewnia edukator.
Obowiązują zapisy (max 15 os. w grupie). 

Newsletter MBP

captcha 
Regulamin
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.

Początek strony