Centrum Innowacji PRZEJŚCIE

czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 12–18

Punkt konsultacyjny WroWIT dla osób z dysfunkcją wzroku, ich bliskich oraz tych, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę w temacie pomocy osobom słabowidzącym i niewidomym w BIBLIOTECHU. Laboratorium Tyfloinformatyczne Politechniki Wrocławskiej wychodzi naprzeciw osobom, które chciałyby dowiedzieć się jak z komputera czy smartfona korzystają osoby słabowidzące i niewidome. W ramach spotkań będzie prezentowana dostępność Politechniki Wrocławskiej dla osób z dysfunkcją wzroku. Ze sprzętu elektronicznego i komputerowego obecnego wpracowni integracyjnej, będą mogli korzystać wszyscy zainteresowani, by poznać jego zalety i wady.

Celem inicjatywy jest doradztwo i rozwiązywanie problemów osób z dysfunkcją wzroku w zakresie nowych technologii i doboru sprzętu. Spotkania mają charakter indywidualny, po uprzednim umówieniu się, dzięki czemu każdy dysponować będzie nieograniczoną ilością czasu dostosowaną do swoich potrzeb.

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Punkt konsultacyjny zlokalizowany jest w Bibliotechu, Strefie Otwartej Nauki w budynku D-21 przy pl. Grunwaldzkim 11, w pokoju 004.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem we wtorki, w godzinach 9:00-12:00.

Zapraszamy wszystkich chętnych!

Newsletter MBP

Regulamin
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.