Centrum Innowacji PRZEJŚCIE

czwartek 10–19
piątek 10–19
sobota 12–18

Chcesz nauczyć się korzystać z Internetu, opanować sztukę wyszukiwania informacji np. o komunikacji miejskiej czy rejestracji w przychodni? Zapraszamy na nasze zajęcia! Pierwsze spotkanie już w środę 10 października o godz. 11:15 w CI Przejście! Obowiązują zapisy pod numerem telefonu 71 798 64 99.️️️️ Liczba miejsc ograniczona.

Plan zajęć:

Spotkanie 1️
Możliwości wyszukiwawcze www.google.pl
• Mapy
• Wiadomości
• Kalendarz
• Dysk
• Tłumacz

Spotkanie 2️
Największe portale internetowe. Przeglądanie stron. Przeglądnie wybranych działów tematów.

Spotkanie 3️
Komunikacja miejska, rozkłady kolejowe, rozkład jazdy autobusów.

Spotkanie 4️
Zdrowie. Wyszukiwanie przychodni, telefonów, rejestracja. Kolejki do specjalistów. Kombinacje leków, leki refundowane.

Spotkanie 5️
Poszukiwanie informacji o imprezach kulturalnych • Repertuar kin • Repertuar teatrów • Muzea • Rezerwowanie biletów on-line • Ciekawe konkursy

Newsletter MBP

Regulamin
Bądź na bieżąco: nowości na półkach MBP, organizowane imprezy, spotkania autorskie, warsztaty i konkursy.