Z przyjemnością informujemy, że Srebrną Wrocławską Kartę Seniora można wyrobić także w wybranych filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej. Przypominamy, że powyższa karta jest przeznaczona dla mieszkańców Wrocławia w wieku 60+ i upoważnia ich do korzystania z wielu promocji, zniżek i specjalnych ofert z zakresu kultury, edukacji, zdrowia, sportu, rekreacji i innych.

Zobaczcie, które filie MBP, wydają Srebrną Wrocławską Kartę Seniora.

Zokazji Dnia Babci i Dziadka, już od poniedziałku (21 stycznia 2019 r.) można wyrobić Srebrną Wrocławską Kartę Seniora nie tylko w siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora przy pl. Dominikańskim 6, ale również w wybranych filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej. Powyższa karta jest przeznaczona dla mieszkańców Wrocławia w wieku 60+ i upoważnia ich do korzystania z wielu promocji, zniżek i specjalnych ofert z zakresu kultury, edukacji, zdrowia, sportu, rekreacji i innych.

Więcej informacji na stronie www.seniorzy.wroclaw.pl
Poniżej wykaz filii MBP, które będą wydawały Srebrną Wrocławską Kartę Seniora:

Filia nr 1, ul. Sztabowa 98
Filia nr 4, ul. Wieczysta 105
Filia nr 5, ul. Namysłowska 8
Filia nr 7, ul. Suwalska 5
Filia nr 11, ul. Krzywoustego 286
Filia nr 18, ul. Grabiszyńska 236a
Filia nr 22, ul. Chociebuska 8-10
Filia nr 23, bulwar Ikara 29-31
Filia nr 27, ul. Łokietka 13
Filia nr 42, ul. Serbska 5a
Filia nr 44, ul. Powstańców Śl. 210 tel.
Filia nr 57, ul. Szewska 78

karta seniora2